banner32

Murat Aydın’dan ilçe protokolüne iftar

Zeytinburnu Belediyesi, her yıl olduğu gibi bu yılda ilçedeki protokol üyelerine Merkezefendi Organik Halk Pazarı’nda iftar verdi

Murat Aydın’dan ilçe protokolüne iftar
 Zeytinburnu Belediyesi, her yıl olduğu gibi bu yılda ilçedeki protokol üyelerine Merkezefendi Organik Halk Pazarı’nda iftar verdi.

Zeytinburnu Times Haber Merkezi / Haber Yılmaz Oruç

Bürokratından Sivil Toplum Kuruluşu’na, seçilmişinden işadamına, öğretmeninden din görevlisine kadar Zeytinburnu’nu yönetenler Zeytinburnu Belediyesi İftar Programı’nda buluştu. Programa AK Parti İstanbul Milletvekilleri İbrahim Yiğit ve Bülent Turan; Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın, Zeytinburnu İlçe Kaymakamı Mustafa Dündar, Zeytinburnu İlçe Emniyet Müdürü Metin Titiz, Zeytinburnu Belediye Başkan Yardımcıları, Ak Parti Zeytinburnu İlçe Başkanı Bahattin Ünver ve yönetimi, AK Parti ve CHP İl- İlçe Meclis Üyeleri, TÜMSİAD Zeytinburnu Temsilcileri, STK temsilcileri, TÜMSİAD Zeytinburnu Temsilcisi Ali Rıza Üstündağ, İşadamı Ali Faik Biçer, muhtarlar, okul müdürleri, din görevlileri ve kamu görevlileri katıldı. 

Murat Aydın katılanlara teşekkür etti

İftar yemeğinin ev sahipliğini yapan ve katılan herekse teşekkür eden Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın, Zeytinburnu protokol iftarını her yıl yaptıklarını söyleyerek, “Protokol yemeğine Zeytinburnu’nu yönetenler, seçilmiş olan meclis üyelerimiz ve muhtarlarımız, okul müdürlerimiz, STK temsilcilerimiz, kamu görevlilerimiz, işadamlarımız, din görevlilerimiz gibi ilçemiz için bizimle beraber çalışan değerli kardeşlerimizi davet ettik. Şuanda iftar yaptığımız yer eskiden Çağlar Gazoz’un yeriydi ve çok metruk bir alana dönüşmüştü. Biz burasını düzenleyerek bu hale getirdik. İnşallah burası yapılacak çalışmalarla Zeytinburnu’nun en güzel yerlerinden biri olacak” diye konuştu.

Bayramlaşma bayramın 1. günü yapılacak

“Zeytinburnu Belediyesi olarak her akşam bir mahallede iftar verdik” diyen Aydın, “Biz tüm mahallelerimizde iftar vererek buradaki insanlarımızın kaynaşmasını sağladık. Bazı mahallelerimizde iki defa iftar verdik. Ayrıca Diyarbakır’dan Kastamonu’ya Konya’dan Çanakkale’ye kadar 9 ilimizde gönül sofrası kurduk. Bu iftarı STK ve işadamlarımızın desteğiyle verdik. Ramazan boyunca hep koşturduk ve yorulduk ama buna da değdi. Ben şimdiden Ramazan Bayramınızı kutluyorum. Ramazan Bayramlaşmasını da bayramın 1. günü saat 11.00’de yapacağız” dedi.

Murat Aydın’dan sonra konuşan Zeytinburnu İlçe Kaymakamı Mustafa Dündar şunları söyledi; “Burada sizinle olmaktan çok mutluyum. Ramazanlar bizlere elinde bir şeyi olmayanı hatırlama imkanı veriyor ve bu ayları iyi değerlendirmeliyiz. Ben Ramazan boyunca sokaklarda verdiği iftarlarından dolayı Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum ayrıca bu iftarlara destek veren işadamlarımızı kutluyorum.”

Programda ayrıca AK Parti İstanbul Milletvekilleri İbrahim Yiğit ve Bülent Turan’da birer selamlama konuşması yaptı.


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner33

banner14

banner34