banner32

Diyabetliler derneğinden muhteşem hizmet

Adnan Saygılı’nın kurucu başkanlığını yaptığı Diyabetliler Derneği Mavi İklim rehabilitasyon merkezinde yaptığı aktivitelerle göz dolduruyor.

Diyabetliler derneğinden muhteşem hizmet
Özellikle mavi kapak toplatıp engelli insanlara tekerlekli sandalye alan dernek başkanı Adnan Saygılı ve ekibi kendilerine destek olan gönüllü dostlarına birer plaket takdimi yaparak siz bizim için önemlisiniz mesajı verdi.
 
Diyabetliler Derneği Zeytinburnu’nun sevilip sayılan siyasetçi işadamı Mimar Süleyman Uluocak’ın da içindeki olduğu çok az sayıdaki destekçilerine birer plaket takdimi yaptı. Mimar Süleyman Uluocak da plaketini aldıktan sonra yaptığı kısa açıklama da şunları ifade etti “ Mavi İklim Rehabilitasyon merkezi ve Diyabetliler Derneği mavi kapak toplayarak ihtiyaç sahip arkadaşlarımıza tekerlekli sandalye alarak hayatlarını azda olsa kolaylaştırmaya çalışıyorlar. Burada Diyabetliler Dernek başkanı Adnan Saygılı ve Ayhan Aktaş başta olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.
 
Mavi iklim rehabilitasyon merkezi salonunda yapılan toplantıda bir çok dernek başkanı ve sevilip sayılan STK.temsilcisinin bulunduğu bu etkinlik görenleri oldukça mutlu etti.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner33

banner14

banner34