banner32

Ak Parti Sosyal işler çalışıyor

Ak Parti Zeytinburnu ilçe başkanlığı sosyal işler birim başkanı Metin Develi ilçede yapılan bir çok sosyal işin içnde yer alıyoır...

Ak Parti Sosyal işler çalışıyor

Ak Parti Zeytinburnu ilçe başkanlığı Sosyal işler birim başkanı Metin Develi ilçe başkanı Bahahtin Ünver'in kendilerine verdiği her görevi eksiksiz yerine getirdiklerini ifade etti.

Zeytinburnu Times Haber Merkezi / Özel Haber 
 
Develi
yeni eğitim ve öğretim yılı nedeniyle İlçedeki İhtiyaç Sahibi Vatandaşlarımızın çocuklarına kırtasiye yardımı yaparak eğitim hayatlarına Ddstek olduklarını söyledi.

Metin Develi gazetemize yaptığı açıklamada yeni eğitim ve öğretim yılı nedeniyle 300 ihtiyaç sahibi ailemizin kırtasiye ve diğer eğitim  malzeme ihtiyaçlarını giderdiklerini ifade etti. Bu çalışmaları yaparken ilçe başkanı Bahattin Ünver ve ilçe teşkilat başkanı Hüseyin Arslan'ın desteğini hep yanlarında gördüklerini ifade eden Develi siyasi partilerde birimler ekip ruhu ve koordineli çalışırsa ancak başarı gelir dedi.

Develi Ramazan ayında 554 aileye erzak yardımı yaptıklarını ve bir çok aileye giderek gönül sofralarına katıldıklarını,300 özürlü kardeşimizi aynı sofrada bir araya getidiklerini ve 205 yetşm ve öksüz yavrumuzu Ramazan bayramında giydirdik dedi.

Metin Develi konuşmasına halkımızın sosyal işler kapsamına giren bir sorun ve sıkıntısına elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışyoruz dedi. 

Basın mensubu olarak Sosyal işlerden sorumlu Ak Parti Zeytinburnu ilçe başkan yardımcısı Metin Develi'nin her etkinliğe katılarak halkımızın üzüntüsüne ve mutluluğuna ortak olduğuna sürekli şahit oluyoruz.

Metin başkan'ın başarılı çalışmalarını takip etmekten mutluluk duyuyoruz.

Kaynak : İstanbul Times Haber Ajansı (İTHA)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner33

Powered by Dailymotion

banner34