banner32

Depremzede Çocukların Oyuncak Sevinci

Gaziantep Nurdağı’ndaki depremzede çocuklar için başlattığı oyuncak kampanyasıyla dikkat çeken Zeytinburnu Belediye Başkanı Ömer Arısoy, bölgede sık sık çocuklarla bir araya gelmeye devam ediyor. Yardım çalışmalarından fırsat buldukça oyuncak ve kitap dağıtmaya devam eden Başkan Arısoy, zaman oyunlara da eşlik etmeyi ihmal etmiyor.

Depremzede Çocukların Oyuncak Sevinci
Gaziantep Nurdağı’nda miniklerin yüzü gülmeye devam ediyor. Deprem felaketinden etkilenen çocukları unutmayan Zeytinburnu Belediye Başkanı Ömer Arısoy, bilindiği üzere Zeytinburnulu vatandaşlara destek çağrısında bulunarak, minikler için oyuncak kampanyası başlatmıştı. Kısa surede çığ gibi büyüyen kampanya neticesinde toplanan oyuncaklar depremzede çocuklara ulaştırılmıştı.
Gaziantep Nurdağı’nda sık sık çocuklarla bir araya gelmeye devam eden Belediye Başkanı Ömer Arısoy, oyuncak ve kitap dağıtmaya devam ediyor. Çocuklarla sohbet edip, oyunlara eşlik eden Başkan Arısoy; “Nurdağı’ndaki kardeşlerimizin sevgiye, ilgiye ihtiyacı var. Yaşanan bu afet en fazla çocuklarımızı etkiledi. Nurdağı’nın köylerini dolaşıp miniklerimize oyuncaklarını teslim ediyor, onlarla birlikte oynuyoruz. Bu zor günlerde kardeşlerimizin yanında olmaya devam edeceğiz.” dedi.

Hüseyin ÇETİNER

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner33

banner14

banner34