banner23

Mesrur Konya Hakka Yürüdü

Eski Belediye İmar Müdürü Zeytinburnu ve Avcılar Belediye başkan yardımcılığı görevlerinden bulunan Fikret Konya’nın annesi Mesrur Konya hakka yürüdü.

Mesrur Konya Hakka Yürüdü
Dostları Fikret Konya’yı Fatih Camiisinde Yalnız Bırakmadı

Çevresinde sevilen sayılan eski Zeytinburnu imar müdürü, Meclis üyesi ve Avcılar Belediye Başkan yardımcılığı görevlerinde bulunan İnşaat Mühendisi Fikret Konya annesi Mesrur Konya’yı hakka uğurladı.

Fikret Konya Face Book hesabında şu mesajı paylaştı

ANNEM

Bir Osmanlı, Bir Rumeli’li bir Cumhuriyet kadını. Atatürk hayranı, Peygamber SEVDALISI, Gölgesinde bizi koruyup kollayan 93 YILLIK ÇINAR SIKINTILARIMIZDA SIĞINDIĞIMIZ LİMANIMIZ Allahım rahmet eylesin mekanın cennet olsun.

Bizler onu kaybetmenin hüznünü yaşarken. SIZLER SIMSICAK DUYGULARLA, GELEREK,ARAYARAK, HİSSEDEREK,PAYLAŞARAK VE YAZARAK. Dostluk ve sevgiyle acımıza ortak oldunuz. İYİ Kİ VARSINIZ, Allah razı olsun.

 
Sizlere sağlıklı ve mutlu uzun bir ömür diliyor. AİLEM VE ŞAHSIM ADINA Teşekkür EDİYORUM  SELAM VE SAYGILARIMLA  Fikret Konya

Kimler Merhumenin Cenaze namazına katılmıştı ?

Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın, Yardımcısı Mehmet Zafer Alsaç, CHP Zeytinburnu ilçe başkanı Metin Doğan,  CHP Zeytinburnu Meclis üyeleri, Cemal Aydar, Düzgün Kaya, Ak Parti Meclis üyesi Cüneyt Tezcan,  mimar Süleyman Uluocak, işadamı Salih Zeki Durmuşoğlu, Beştelsiz Mahalle Muhtarı Adem Yavuz, Gazeteci yazar Hüseyin Çetiner ,Eski il genel meclis üyesi Yaşar Dindar,CHP Zeytinburnu ilçe başkan yardımcısı Av.Asım Güven, İsmail Terzi  başta olmak üzere çok sayıda kişi Konya ailesini acılı gününde yalnız bırakmadı.

Merhume Mesrur Konya ‘ya Allah’tan rahmet, Fikret Konya başta olmak üzere geride kalan aile fertlerine sabırlar dileriz.

Kaynak: İstanbul Times Haber Ajansı (İTHA)

YORUM EKLE
YORUMLAR
Fikret konya
Fikret konya - 3 yıl Önce

Varlıgınız huzur ve sükunetim oldu
DOST KOMŞU VE AKRABANIN
hayatımız için mana ve önemi
EKMEK,HAVA,SU kadar değerliymiş.
bir kez daha yaşadım ve anladım.
Allahım sizleri eksik etmesin.

SIRADAKİ HABER

banner33

banner14