banner32

Murat Başkan halkı dinledi; Çözüm de tedavi de mevcut

Veliefendi halkı sordu başkan Murat Aydın cevapladı...Bazı vatandalar başkan bize güvenmiyor mu ki mikrofonla soru sormamıza izin vermiyor söylemi bu mahallede eleştirildi...

Murat Başkan halkı dinledi; Çözüm de tedavi de mevcut
Başkanla bu akşamki çayın mekanı Veliefendiydi
 
Zeytinburnu belediye başkanı Murat Aydın ‘ın 13 yıldır yaptığı sazlı sözlü başkanla akşam çayının bu akşamki mekanı Veliefendi mahallesi Turgay’ın yeri (kıraathanesiydi) birim müdürleri, ve başkan yardımcılarının hazır bulunduğu etkinlikte Ak Parti ilçe başkanı Bahattin Ünver’de katıldı.
 
Zeytinburnu Times Haber Merkezi
 
Neşeli ve güzel bir ortam da geçen başkanla akşam çaylarında halkın nutuk dinlemesi yerine İsa Muslubaş’ın güzel türkülerini dinlemeleri ve başkan Murat Aydın’ın yıllarına tecrübesi ile mink bir selamlama konuşması yapmasından sonra halkın sorularına yazılı olarak vermesinden sonra başkan önemli olanlara oradan cevap veriyor.Özel olanlarına ise daha sonra birimler dönüş yapıyor.
 
Bazı vatandaşlar soruların mikrofon ile sorulmasının daha iyi olacağını düşündükleri halde belediye yöneticilerinin bu metoda sıcak bakmalarını anlayamadıklarını ifade ettiği başkanla akşam çayı etkinliğinde formatta bir değişikliğin de yapılması gerektiği vurgulanıyor.
 
Programa Ak Parti ilçe başkan yardımcıları’nın yanı sıra Merkezefendi mahalle muhtarı Necdet Baykan ve bir çok mahalli katıldı.Mahalle muhtarı Veli Özarslan rahatsız olduğu için başkanla akşam çayın katılmadı.
 
Kimler katılmıştı ?
 
Ak Parti ilçe bakanı Bahattin Ünver, yardımıcıları Özcan Özkul,Yıldırım Emen, Metin Develi, Başkan yarrımcıları Ömer Arısoy,İlyaz Saka M.Zafer Alsaç,Ak Parti Mahalle başkanı Adem Durak,Faik  Demircan,Zabıta müdürü Feuz Kutsal, Soyal işler müdürü Sami Ünlü,mali ve idari işler müdürü Mustafa Aymak,Bilgi evleri koordinatörü veli Koç,belediyenin diğer birim müdürleri,Meclis üyesi Cahit Bayram,Engi Şen,Hasan Uluocak başta olmak çok sayıda vatandaş katılmıştı. 

Haber: İstanbul Times Haber Ajansı (İTHA)İstanbul Times Haber Ajansı (İTHA)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner33

banner14

banner34