banner32

İSÖS artık Zeytinburnu'nda

Açılış kurdelasını; CHP İstanbul Milletvekili Prof.Dr.Haluk Eyidoğan, Zeytinburnu Kaymakamı Mustafa Dündar, Zeytinburnu Belediye Başkan Vekili Gökhan Kasap ve Zeytinburnu Emniyet Müdürü Metin Titiz “Hayırlı Olsun” dilekleri ile birlikte kestiler.

İSÖS artık Zeytinburnu'nda
Dünya özürlüler günün'de İstanbul Özürlülerspor'un açılışı muhteşem oldu !...
 
3 Aralık "Dünya Özürlüler Günü" nedeniyle Zeytinburnu  Adliye Meydanı'nda İstanbul Özürlüler Spor Kulübü'nce organize edilen etkinlikte İstanbul Özürlüler Spor Kulübü Başkanı Kenan ÖZÜDOĞRU'nun günün önemini belirten konuşmasının ardından konuşan  CHP İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Haluk EYİDOĞAN engelli insanlara her türlü desteği vereceklerini ifade etti, Zeytinburnu Emniyet  Müdürü  Metin TİTİZ 'de "dünya engelliler günü konuşmasında "Engelli insanlar bizden biridir ,elbirliği ile özürlülerin yanında olacağız "dedi.
 
Zeytinburnu Times Haber Merekzi


İSTANBUL ÖZÜRLÜLER SPOR KULÜBÜ MERKEZ LOKALİ AÇILDI!..
 
Zeytinburnu -Yeşiltepe'deki açılışa; CHP İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Haluk EYİDOĞAN, Zeytinburnu Kaymakamı Mustafa DÜNDAR, Zeytinburnu  Askelik Şubesi Başkanı Yarbay Ali KOLUAÇIK, Zeytinburnu Belediye Başkan Vekili Gökhan KASAP, Zeytinburnu Emniyet Müdürü Metin TİTİZ,CHP İlçe Başkanı Metin DOĞAN, CHP Zeytinburnu İlçe Sekreteri Barbaros DOĞRUEL, ilçe başkan yardımcısı Av.Asım Güven,CHP İl Genel Meclis Üyesi Yaşar DİNDAR, CHP Zeytinburnu Belediye Meclis Üyelerinden İlker BİBER, Hüseyin ÜSKÜDAR, Cengizhan BAHÇEKAPILI,  CHP Belediye Başkan Aday Adayı Mimar Mustafa FAZLIOĞLU ve Kadın Kolları Başkanı Derya AKKILIÇ ve üyeleri,  BBP Zeytunburnu İlçe Başkanı Mehmet KUCUR, BBP Zeytinburnu İlçe Başkan Vekili Derya YİRMİBEŞOĞLU, Eroğlu Spor Kulübü Başkanı Şenol YURTSEVEN,Huzurevleri ve Yaşlılara Yardım Derneği Başkanı Perihan AKGÜN, Yeşiltepe Mahallesi Muhtarı Nadiye POLAT, Zeytinburnu Merkez Telekom Kurucusu Salih Zeki DURMUŞOĞLU ve eşi Asuman DURMUŞOĞLU,Siyasetçi ve İş Adamı Ahmet ÇELİK,

Zeytinburnusporlular Derneği Başkan Vekili Yılmaz CİHANOĞLU, Kazlıçeşme  Abay Ortaokulu Müdürü Sevim AKBAY, Zeytinburnuspor'un eski futbolcularından  Ali AYDOĞAN,İSÖS Gönüllüsü ve ALO AFİŞ Yön.Kur.Başk.Ali GÜNDÜZ, 
İstanbul Özürlülerspor Başkanı Kenan ÖZÜDOĞRU ve Eşi  Öznur ÖZÜDOĞRU,,Genel Sekreter Ali KALKMAZ, Kulüp Müdürü Nail KARABULUT,Antrenör Remzi ÖZCAN ve Teknik kadrodan Kemal ÇİÇEK , futbolcuları ve kalabalık bir davetli topluluğu katıldı.
 
Kaynak :İstanbul Times Haber Ajansı (İTHA)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner33

Powered by Dailymotion

banner34