banner32

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba Demokrasi İçin İmamoğlu'na sahip çıkın dedi

CHP Genel başkan yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba Zeytinburnu Tüm Malatyalılar Derneğine gelerek hemşehrilerinden Millet İttifakı İBB adayı Ekrem İmamoğlu'na destek istedi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba Demokrasi İçin İmamoğlu'na sahip çıkın dedi
Dernek başkanı Suat Sarıkaya kısa bir selamla konuşması yaparak Veli Ağbaba,'ya 31 Mart 2019 CHP

Zeytinburnu Belediye Başkan adayı Dr.Adil Emecan'a  ve CHP Zeytinburnu ilçe başkanı Metin Doğan,beraberinde bulunan CHP Fatih belediye Meclis üyeleri ve Malatyalı hemşehrilerinşn ramazan bayramını kutladı.

Akabinde Dr.Adil  Emecan ve CHP ilçe başkanı Metin Doğan'da kısa bir selamlama konuşması yaparak dernek başkanı ve yönetcilerine ev sahiplğindne dolayı teşekkür ettiler.

Genel başkan yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba aynı sandıkta 4 pusulanın üçünde sorun yok ama AKP'nin kaybettiği İBB de sorun var öyle mi ? Bizim buna inanmamız bekliyorlar.Buna 5 yaşındaki çocuk dahi inanmaz.

Biz zaten buna inanmıoyoruz ama AKP manipülaysın yaparak kendi seçmenine karşıda yanlış yapıyor. 31 Mart seçiminde İmamoğlu'nun kazandığı net ve açık iken AKP 'nin baskıları sonucu  seçim sadece İBB için iptal oldu.

Bu halk daima haksızlığa  uğrayaın yanındadır. Hep beraber göreceğiz  seçmen bu antidemokratik uygulama için
AKP ye altında kalkamayacağı bir hesap ödetecektir.

Sizlerden ricamız sadece vicdanınızın sesini dinleyin o size ne yapmanız gerekeni söyleyecektir.

Veli Ağbaba bir çok konu hakkında hemşehrilerine bilhiler verdi.  Sorulan bütün sorulara anlamlı ve anlaşılır cevaplar vererek bir çok kişinin kafasındaki endişeyi giderdi.

Ziyaret gazeteci yazar Hüseyin Çetiner'in yazmış olduğu Malatya Kitabını Veli Ağbaba'ya imzalaması ve hatıra fotoğraflarının çekimi ile son buldu.

Kayanak: İstanbul Times Haber Ajansı (İTHA)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner33

Powered by Dailymotion

banner34