banner32

Başkan Aydın, Merkezefendi Mahallesi'nde hesap verdi

Zeytinburnu Belediye başkanı Murat Aydın, yıllardır mahalle mahalle, başkan yardımcıları ve birim müdürleri ile halkın karşısına çıkarak hesap vermeye devam ediyor. AK Parti Zeytinburnu İlçe Başkanı Bahattin Ünver ve yardımcıları da başkan Murat Aydın'ı yalnız bırakmıyor...

Başkan Aydın, Merkezefendi Mahallesi'nde hesap verdi
Zeytinburnu Belediye başkanı Murat Aydın yıllardır mahalle mahalle başkan yardımcıları ve birim müdürleri ile halkın karşısına çıkarak hesap vermeye devam ediyor.

Zeytinburnu Times Haber Merkezi 
 
Bugün hesap verme sırası Merkezefendi mahalle halkındaydı. Hesap verme işi rakamlara boğulup toplantı sıkıcı hale getirilmiyor. Başkan’ın programın yapıldığı kahvehaneye getirdiği kestaneler,fındıklar tavşan kanı çaylar ile yudumlanırken sanatçı İsa Muslubaş’ın türküleri ile renk kattığı “başkanla akşam çayı” programlarında mahalleli samimi bir ortam içinde her türlü sorusunu sorma ve cevap alma imkanı bulabiliyor.
 
Dağıtılan soru kağıtlarına sorularını yazıp soran vatandaşlar dilerse ismini yazmayabiliyor. Bundan dolayı adının bilmesini istemeyenler de çok kolay şekilde sorusunu sorabiliyor.
 
Zeytinburnu Belediye başkanı halka hesap vermeye kadrosu ile gidiyor. Yardımcıları Gökhan Kasap,M.Zafer Alsaç,Av.Ömer Arısoy,İlyaz Saka’nın yanı sıra birim müdürlerinden ,zabıta müdürü Feruz Kutsal ,Sosyal işler müdürü Sami Ünlü, temizlik işleri müdürü Birol Yılmaz,Kültür müdürü Mustafa Aydın, İmar müdürü Engin Köklü, ve diğer birim müdürleri başkan halkın sorularını cevaplarken kendi birimleri ile alakalı sorulan sorularda yardımlarına ihtiyaç duyulduğu zaman bilgi veriyorlar.
 
Daha önce yaptığı bir çok uygulaması örnek model olan Murat Aydın’ın başkanla akşam çayı formatının gelecekte başka belediyelere örnek olacağı konuşuluyor.
 
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner33

banner14

banner34