banner32

Zeytinburnu’nda Mehmet Erdem Rüzgarı

“Hakim Bey” şarkısıyla ünlenen Türk Pop Müziği’nin sevilen sesi Mehmet Erdem, Zeytinburnu Belediyesi’nin düzenlediği bir konserle dinleyicileriyle buluştu. On kişilik orkestrasıyla sahneye çıkan sanatçı, seslendirdiği hareketli parçalarla, İstanbul’un dört bir yanından konseri izlemek için gelen ve Zeytinburnu Kültür ve Sanat Merkezi salonunu tıklım tıklım dolduran dinleyicilerine coşku dolu bir gece yaşattı.

Zeytinburnu’nda Mehmet Erdem Rüzgarı
23 Şubat akşamı Zeytinburnu Kültür ve Sanat Merkezi’nde düzenlenen Mehmet Erdem konserini yaklaşık sekizyüz kişi izledi. Salona sığmayan dinleyiciler ise konseri kültür merkezinin fuayesine kurulan ekrandan izledi.

Konserine “Bir Harmanım Bu Akşam” şarkısıyla başlayan Mehmet Erdem, gece boyunca söylediği birbirinden hareketli parçalarla dinleyicilerine muhteşem bir gece yaşattı. Mehmet Erdem, Türk Pop Müziği’nin “Beni Aldatma, Haydi Gel Gidelim, Ben Ölmeden Önce, Yalnızlar Rıhtımı, Hakim Bey, Dünya Dönüyor, Bir Yangının Külünü” gibi sevilen şarkılarının yanı sıra, Neşet Ertaş’ın “Yalan Dünya” türküsünü de seslendirdi.

Ekranların sevilen dizisi Leyla ile Mecnun dizisinde söylediği “Yalan” şarkısını da seslendiren sanatçı, konser sonunda, konser boyunca her şarkıda kendisine eşlik eden dinleyicilerin ısrarlarını kırmayarak kapanışı “Hakim Bey” şarkısıyla yaptı.

Konser bitiminde “Birçok yerde konser veriyorum. Zeytinburnu Kültür ve Sanat Merkezi’ndeki dinleyiciye konser vermekten büyük mutluluk duydum. Burada gerçek manada bir dinleti sunduğumu hissettim. Seyircinin konsere katılımı çok güzeldi. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.” dedi.  

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner33

banner14

banner34