banner32

Zeytinburnu’nda Yaz Çocuklar İçin Eğlence ve Müzikle Dolu Geçecek

Zeytinburnu Belediyesi’nin ilçedeki tüm mahalleleri kapsayacak şekilde başlattığı ‘Hoş Geldin Yaz’ etkinliklerinin ilki Yeşiltepe ve Nuripaşa Mahallesi’nde düzenlendi.

Zeytinburnu’nda Yaz Çocuklar İçin Eğlence ve Müzikle Dolu Geçecek

Zeytinburnu Belediyesi’nin düzenlediği ‘Hoş Geldin Yaz’ programları 1 Haziran itibarıyla Nuripaşa İlkokulu’nda başladı. Eğlence ve müziğin ön planda olduğu etkinliğin ilk buluşması Yeşiltepe ve Nuripaşa Mahalle sakinleri tarafından yoğun ilgi gördü. Nuripaşa İlkokulu Bahçesi’nde gerçekleşen etkinliğe Zeytinburnu Belediye Başkanı Ömer Arısoy da katılarak eğlenceye ortak oldu.

Canlı müzik, eğlenceli aktiviteler ve ikramların yanı sıra çeşitli hediyeler de çocuklar için hazırlanan sürprizler arasında yer aldı.

45 gün boyunca devam edecek ‘Hoş geldin Yaz’ etkinliklerinin takvimi ise şöyle: 8 Haziran Yenidoğan ve Gökalp Mahallesi Ziya Gökalp İlkokulu, 15 Haziran Seyyitnizam ve Merkezefendi Mahallesi Haluk Ündeğer İlkokulu, 22 Haziran Telsiz ve Beştelsiz Mahallesi Celalettin Gözüsulu İlkokulu, 6 Temmuz Sümer ve Yeşiltepe Kâzımözalp İlkokulu, 13 Temmuz Çırpıcı ve Veliefendi Mahallesi Veliefendi İlkokulu.

Hüseyin ÇETİNER

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner33

Powered by Dailymotion

banner34