banner32

Zeytinburnu 9. Fotoğraf Yarışması İçin Son Gün Yarın..!

Zeytinburnu’nu ‘en iyi anlatan’ kareyi yakalamak için bu yıl 9’uncusu düzenlenen Geleneksel Zeytinburnu Fotoğraf Yarışması’na başvuru için yarın son gün. Dereceye giren yarışmacılara toplamda 35 bin TL’lik para ödülü dağıtılacak.

Zeytinburnu 9. Fotoğraf Yarışması İçin Son Gün Yarın..!
 Zeytinburnu Belediyesi ve Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu (TFSF) işbirliğiyle bu yıl 9’uncusu organize edilen Zeytinburnu Geleneksel Fotoğraf Yarışması’na başvuru için yarın son gün. Zeytinburnu’nu en iyi anlatan fotoğrafların kıyasıya mücadele edeceği yarışmada toplamda 35 bin TL para ödülü dağıtılacak. Her yıl olduğu gibi bu sene de amatör ve profesyonel fotoğrafçılar, Zeytinburnu’nun herhangi bir bölgesinde çekilmiş, renkli veya siyah-beyaz fotoğraflarla en iyi görüntü ve kompozisyonu aktarmak için yarışacaklar.

Ünlü Foto Muhabiri Coşkun Aral’ın seçici kurul üyeleri arasında yer alacağı jüride; İsmail KüçükMurat GürNazan Tuna ve Süleyman Gündüz gibi usta fotoğraf sanatçıları da yer alacak.

 ZEYTİNBURNU’NU EN İYİ ANLATAN KARELER YARIŞACAK

Fotoğrafların Zeytinburnu’nu anlatan karelerden oluşması zorunluluğu olan yarışmaya her fotoğrafçı maksimum 4 adet eserle katılım gösterebilecek. Katılımların yarın son bulacağı yarışmada birinci 6.000 TL, , ikinci 4.000 TL, , üçüncü 3.000 TL, , Zeytinburnu Belediyesi Özel Ödülü sahibi 2.000 TL, 5 adet Mansiyon Ödülü sahipleri 1.000’er TL ve 30 adet Sergilenmeye Değer Eser sahibi ise 500’er TL ile ödüllendirilecek.

20 Ocak 2020 Pazartesi günü sonuçların açıklanacağı fotoğraf yarışmasında dereceye giren fotoğrafçılar, ödüllerine 01 Şubat 2020 Cumartesi günü gerçekleştirilecek sergi ve ödül töreninde kavuşacak.

Sadece internet üzerinden başvuruların kabul edildiği fotoğraf yarışmasına katılmak isteyen yarışmacılarınwww.tfsfonayliyarismalar.org adresinden kayıt yaptırmaları yeterli oluyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner33

Powered by Dailymotion

banner34