banner32

Yeter Sarıkaya Hakka Yürüdü

Cebrail, Orhan ve Ulus Sarıkaya’nın annesi, Zeytinburnu Tüm Malatyalılar Dernek Başkanı Suat Sarıkaya’nın amcasının eşi Yeter Sarıkaya son yolculuğuna Seyitnizam camisinde 10 Eylül 2018’ de öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazından sonra eşi merhum Abdulgazi Sarıkaya’nın kabrinin bulunduğu Zeytinburnu Ayvalık mezarlığına defnedildi.

Yeter Sarıkaya Hakka Yürüdü
 Her kesimde taziye ziyareti yapılıyor

Seyitnizam camisinde kılınan cenaze namazına Ak Parti Zeytinburnu ilçe başkanı A.Selami Delibalta ,CHP Zeytinburnu ilçe başkanı Metin Doğan,CHP Meclis üyesi Selamettin Yeniyol, Ak Parti meclis üyesi Mahmut Şengül, Gazeteci yazar Hüseyin Çetiner, Cumhuriyet savcısı Yaşar Bölükbaşı, , Eğitimci Efraim Bölükbaşı başta olmak üzere çok sayıda ailenin dostu Sarıkaya ailesini acılı gününde yalnız bırakmadı.

Daha sonra Malatyalılar derneğinden yapılan taziyeye ise Saadet Partisi Zeytinburnu ilçe başkanı Dr. Mikail Kabak, Fikret Tuncer , Hüseyin Şen,başta olmak üzere Zeytinburnu’nun çok sayıda protokol üyesi taziye dileklerini aileye iletti.

Suat Sarıkaya şunları söyledi : ”Zeytinburnu Belediye başkanımız sayın Murat Aydın yengenim vefatını öğrenir öğrenmez beni aradı. Cenaze namazına da katılacaktı anacak aynı saatte Beykoz Belediye başkanı Sayın Yücel Çelikbilek’in annesi de hakkın rahmetine kavuştuğunu söyleyerek oraya gitmesi gerektiğini ifade  eden Murat Aydın,Ak Parti Zeytinburnu ilçe başkanı A. Selami Delibalta ,CHP İlçe başkanı Metin Doğan başta olmak üzere kendilerini acılı günlerinde yalnız bırakmayan herkese teşekkür etti.

Merhuma Allah’tan rahmet kederli ailesine baş sağlığı dileriz.

Kaynak : İstanbul Times Haber Ajansı (İTHA)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner33

banner14

banner34