banner32

Organize İyiliklere Devam!..

Zeytinburnu Belediyesi Bilgi Evleri’nde faaliyetlerine devam etmekte olan “İyilik Kulübü” Ocak ayı içerisinde üyelerinin yeni doğan kardeşlerini evlerinde ziyaret etti.

Organize İyiliklere Devam!..
Bilgi Evleri, yeni bir çalışmaya imza atarak üyelerine sosyal sorumluluk bilinci aşılamak amacıyla ‘organize iyilikler’e devam ediyor. Bilgi Evleri’nde faaliyetlerine devam etmekte olan “İyilik Kulübü”nün üyeleri ve öğretmenleri; Yenidoğan mahallesinden Tekir ailesinin Şevval bebeğini; Merkezefendi mahallesinden Polat ailesinin Furkan bebeğini ve Erduran ailesinin Ali Cemal bebeğini; Seyitnizam mahallesinden Torun ailesinin Beytullah bebeğini evlerinde ziyaret ederek hediyelerini takdim etti. Bilgi Evi öğretmenleri, ailelerin çok memnun olduğu ev ziyaretinde yeni doğan bebeklerine sağlıklı, mutlu ve güzelliklerle dolu uzun bir hayat temennisinde bulundular.

Bilgi Evleri; üyelerinin sevgi, saygı, yardımseverlik, hoşgörü gibi değerlerimizin öğretilmesi ve yaşatılması için Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında çalışmalarına devam edecek. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner33

banner14

banner34