banner32

Muhtarlara geçmiş olsun ziyareti

Zeytinburnu'nun başarılı ve sevilen muhtarlarından Yeşiltepe Mahalle Muhtarı Nadiye Polat ile Telsiz Mahalle Muhtarı İmdat Toraman'ın geçirmiş oldukları büyük rahatsızlıklarından dolayı, ziyaretçileri hiç eksik olmuyor. Zeytinburnulu arkadaşlarından bir gurup, Polat ve Toraman'a, "geçmiş olsun" ziyaretinde bulundu.

Muhtarlara geçmiş olsun ziyareti
Ziyarete, Huzurevleri ve Yaşlılara Yardım Derneği Başkanı Perihan Akgün, AK Parti Zeytinburnu Yönetim Kurulu Üyelerinden Aliye Öztürk ve Selma Öztürk, Zeytinburnulu işadamı ve siyasetçi Salih Zeki Durmuşoğlu'nun eşi Asuman Durmuşoğlu ve sosyal çalışmalarıyla tanınan ALO AFİŞ'in Yönetim Kurulu Başkanı Ali Gündüz katıldı. 
 
Ziyaret heyeti, Yeşiltepe Mahalle Muhtarı Nadiye Polat'ı evinde, Telsiz Mahalle Muhtarı İmdat Toraman'ı makamında ziyaret edip acil şifalar diledi. Heyet adına açıklama yapan Ali Gündüz, durumlarının ve morallerinin  gayet iyi olduğunu, herkese selamlarını gönderdiklerini İfade edip,"Her iki muhtarımızı da çok seviyoruz, iyileşip Zeytinburnu'nu daha güzel günlere götürmek için hep birlikte çalışacağız" dedi.
Çetiner Yayın Gurubu (İstanbul Times-Zeytinburnu Times) olarak değerli muhtarlarımıza "geçmiş olsun" der, acil şifalar dileriz.


Kaynak :İstanbul Times Haber Ajansı (İTHA)
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner33

Powered by Dailymotion

banner34