banner32

Malatyalılar ve GZP' den Yeniden Refah Partisine Ziyaret

Zeytinburnu Tüm Malatyalılar Dernek başkanı Suat Sarıkaya ve Geleceğim Zeytinburnu Kurucu yönetim kurulu başkanı Gazeteci yazar Hüseyin Çetiner ve yönetim kurulu üyesi Kadir Şengül ve beraberindeki heyet kıs abir süre önce Yeniden Refah Partisi Zeytinburnu İlçe Başkanlığı olarak atanan Mali Müşavir Onur Dolar’ı parti binasında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Malatyalılar ve GZP' den Yeniden Refah Partisine Ziyaret
Onur Dolar nazik ve anlamı ziyaret için teşekkür etti

Ziyaret nedeni ile alakalı  ilk sözü alan Zeytinburnu Tüm Malatyalılar dernek başkanı Suat Sarıkaya Yeniden Refah Partisi Zeytinburnu ilçe başkanlığına atanan Mali Müşavir Onur Dolar’a üstlendiği görevinde başarılar diledi.

Geleceğim Zeytinburnu Platformu başkanı ve Malatya dernek başkan yardımcısı Hüseyin Çetiner’de ve yönetim kurulu üyesi  Kadir Şengül’de Onur Dolar’a başarılar diledi.

Onur Dolar’da yaptığı konulmada Suat Sarıkaya, Hüseyin Çetiner, Kadir Şengül ve beraberindeki  heyete nazik ve anlamlı ziyaret için teşekkür etti. Vakıf sürecindeki beri her türlü etkinliğimizde  her daim yanımızda oldunuz. Hepinize çok ama çok teşekkür ederim dedi.

Kaynak :İstanbul Times Haber Ajansı (İTHA) 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner33

banner14

banner34