banner32

Güzel insan Latif Başdemir hakka yürüdü

Malatya Kale (İzollu) Eşrafından Latif Başdemir girdiği ameliyatta çıkamayarak hakkın rahmetine kavuştu.

Güzel insan Latif Başdemir hakka yürüdü
 Alçak gönüllü ve yardımseverliliği ile herkesin beğenisini kazanan merhum Latif Başdemir Çapa Tıp Fakültesinde girdiği bağırsak ameliyatında çıkamayarak vefat etti.

İstanbul Times Haber Merkezi


Merhumun ani vefatı Başta evlatları olan Bedri,Sengin ve Şenol olmak üzere Köylüleri ve sevenlerini yasa boğdu. Eyüp Sultan Camisinde bugün öğle namazınıa müteakip yüzlerce seveninin katıldığı ve helallik verdiği cenaze namazından sonra Eyüp Sultan kabristanında ebedi istirahatine çekildi.

Havanın yağmurlu olmasına rağmen özellikle merhum’un köylüleri (Kale ilçesi Kıyıcak Köyü) son yolculuğunda Latif Başdemir ‘i yalnız bırakmadı.

Kimler cenaze namazına katıldı ?


İstanbul Emniyet müdür yardımcısı Hasan Adak, İş adamı Cemil Özağca, Gürbaşlar Group kurucularından sanayici iş adamı Mustafa Başdemir,Bilim Koleji Yönetim kurulu başkanı Vedat Toy, Başkaya Otomotivin sahibi Naci Başdemir, Nazar Otomotiv'in sahibi Ahmet Başdemir, İstanbul Times Gazetesi Kurucusu ve imtiyaz sahibi gazeteci yazar Hüseyin Çetiner,Doğan Deri'nin kurucusu Doğan Şit, ortakları Bedri Şit,Rıdvan Şit,Özcan Şit,Mehmet Emin Şit, İş adamı Dursun Başdemir, İş adamı Mehmet Özağca, Selahattin Ağca, İzzet Karabulut, Metin Başdemir,Bedri Yılmaz, Harun Başdemir,Mahmut Başdemir,Kenan Başdemir,Atilla Almendi,Murat Almendi,Numan Özkoca,Orhan Doğan, Hacı Kılıçkaya Zeytinburnu Gökalp Mahalle muhtarı Celal Ertuğrul ve yüzlerce seveni merhum Latif Başdemir'i son yolculuğunda yalnız bırakmadı.

İstanbul Times Gazetesi olarak merhum Latif Başdemir'e Allah'tan rahmet, Bedri,Sezgin ve Şenol başta olmak üzere ailenin diğer fertlerine de sabırlar diliyoruz.


Kaynak : İstanbul Times Haber Ajansı (İTHA)

YORUM EKLE
YORUMLAR
AYHAN ASLAN
AYHAN ASLAN - 11 yıl Önce

RAHMETLİ LATİF AMCAMIN VEFATINI DERİN ÜZÜNTÜ İLE DUYMUŞ BULUNUYORUM.RAHMETLİ BENİ ÇOK SEVERDİ.YAZIN KÖYDE BİR GÜN GÖRMESE ÇAĞIRIRDI.BENİ EVLADI GİBİ BİLİRDİ.BENDE BİR AMCA,BİR ABİ VE BİR BABA OLARAK BİLİRDİM.HİÇ KİMSEYİ İNCİTMEZDİ.KONUŞMALARINI ÇOK SEVERDİM.BİR TARİH GİBİYDİ.RAHMETLİ BABAMI ÇOK SEVERDİ.HER İKİSİNİNDE MEKANI CENNET OLSUN.RUHU ŞAD OLSUN.HAKKIMIZ YOKTU AMA YİNE DE HELAL OLSUN.

SIRADAKİ HABER

banner33

Powered by Dailymotion

banner34