banner32

Diyabetliler Derneği 3 Aralık dünya engelliler gününü unutmadı

Başkanlığını Adnan Saygılı'nın yaptığı Diyabetliler Derneği 3 Aralık dünya engelliler gününü CHP.İstanbul Milletvekili Prof.Dr.Haluk Eyidoğan,CHP ve Saadet Partisi ilçe yöneticilerinin katılımı ile kutladı..

Diyabetliler Derneği 3 Aralık dünya engelliler gününü unutmadı
Saygılı ve ekibi ilçenin en iyi çalışan derneğini kurdu 

Henüz bir sene önce kurulan Diyabetliler Derneği pet şişe kapağı toplayarak engelli insanlara araç alarak adından söz ettirdi.

Zeytinburnu Times Haber Merkezi

Mavi İklim Rehabilitasyon merkezi kurucusu Ayhan Aktaş'ın kendi kurumu içinde yer temin ettiği Diyabetliler Derneği başkanı Adnan Saygılı ve yönetimi 3 Aralık Dünya Engelliler günü  nedeni ile dernek merkezinde bir kutlama programı yaptılar.

Kimler Dernek yönetimini yalnız bırakmadı ?

CHP İstanbul 2.bölge milletvekili Prof.Dr.Haluk Eyidoğan,CHP Zeytinburnu ilçe başkanı Metin Doğan,Mavi İklim Rehabilitsayın merkezi sahibi Ayhan Aktaş, eski ilçe başkanı mimar Mustafa Fazlıoğlu,il genel meclis üyesi Yaşar Dindar, Zeytinburnu belediye meclis üeyleri İlkay Biber,İmdat Sütçü,Cengizhan Bahçekapılı, Saadet partisi ilçe başkan yardımcıları Semih Deniz,Halil Tufan, Ziyader başkan yardımcısı Adil yeniyol,CHP ilçe başkan yardımcıları Av.Asım Güven,Barbaros Doğruel,Arzu Geygel başta olmak üzere çok sayıda davetli etkinlikte bulunarak Diyabetliler derneğini yanız bırakmadı.

Kaynak : İstanbul Times Haber Ajansı (İTHA)


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner33

Powered by Dailymotion

banner34