banner32

Çiçeği burnunda müdür'e ilk ziyaret bizden

Zeytinburnu İlçe Emniyet Müdürü Metin Titiz'in İstanbul Emniyet müdürlüğü Bilişim Şuçları şube müdürlüğüne atanması ile boşalan Zeytinburnu ilçe emniyet müdürülüğüne Mehmet Yaşar Tapkan atandı... Çiçeği burnunda Zeytinburnu İlçe Emniyet Müdürü Tapkan'ı ilk ziyaret eden medya kuruluşu İstanbul Times oldu...

Çiçeği burnunda müdür'e ilk ziyaret bizden
Zeytinburnu emniyetinde görev değişikliği 

Gazetemizin Genel Yayın Yönetmeni Müslüm Aktürk ve Şanlıurfa'nın sevilip sayılan şahsiyetlerinden gazetemizin önemli okurlarından Azmi Akbıyk'ın yakın aile dostu olan eski Şanlıurfa emniyet müdürü'nin özel kalem müdürlüğünü yapan Mehmet Yaşar Tapkan'a hayırlı olsun ziyaretine giden Akbıyık ve Aktürk'e  Gazetemizin imtiyaz sahibi Hüseyin Çetiner'de katıldı.
  
Zeytinburnu Times Haber Merkezi

Ziyaret sırasında kısa bir konuşma yapan Zeytinburnu Emniyet müdürü Mehmet Yaşar Tapkan şunları söyledi "Her işte olduğu gibi emniyet hizmetlerinde de ahenk ve denge çok önemli bir unsurdur. Bazı meslektaşlarımız çalışma arkadaşlarına değer vermeyip halkı sürekli ön planda tutuyorlar. Bazıları da halka önem vermeyip çalışma arkadaşlarına önem veriyorlar. Oysaki dengeli ve ahenkli bir şekilde her iki tarafıda dikkate alıp gökkubede hoş bir sada bırakmak daha önemlidir diye düşünüyorum"dedi.

Metin Tintiz'in İstanbul il Emniyet  müdürlüğünde çok önemli bir birimin başına gittiğini vurgulayan
Tapkan, Metin Titiz tekonoloji ve bilişim'e çok yakın bir çalışma arkadaşımızdı. Dünyada bir çok şey artık bilişim ve tekonjoji ile iç içe girmiş durumda Emniyetin yaptığı öngörülerde gelecek 10 yıl içinde en önem kazanacak olan birimlerin başında bilişim suçlarının geleceğini ifade eden Zeytinburnu'nun çiçeği burnunda yeni emniyet müdürü Mehmet Yaşar Tapkan, sözlerini şöyle tamamladı "bundan 18 yıl önce Şanlıurfa Emniyet müdürünün  özel kalem müdürü iken Sayın Azmi Akbıyık ve Müslüm Aktürk ile  tanıştık. Aradan geçen bu kadar uzun süreye rağmen irtibatımızı koparmayıp görüşüyorsak demekki birbirimizi üzerinde olumlu izlenimler bırakmışız" dedi.

Birlikte içilen kahveler eşliğinde Şanlıurfa'nın yıllar önceki durumu hakkında sohbet
eden kadim dostlar hatıra fotoğrafı çekerek en yakın zamanda gönüşmek üzere  vedalaştılar.

Kaynak :İstanbul Times Haber Ajansı (İTHA)


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner33

Powered by Dailymotion

banner34