banner32

Bilgi Evleri Atölye ve Kulüp Kayıtları Başladı.

Zeytinburnu Bilgi Evleri’nin 3 ve 8’inci sınıf aralığındaki tüm öğrencilere, 32 farklı kategoride ücretsiz olarak sunduğu atölye ve kulüp çalışmaları için kayıtlar başladı.

Bilgi Evleri Atölye ve Kulüp Kayıtları Başladı.
İlk ve ortaokul seviyesindeki öğrencilerin bilgi, beceri ve yeteneklerinin gelişimine katkı sağlamak için Zeytinburnu Bilgi Evleri’nin her yıl düzenlediği atölye ve kulüp çalışmaları için kayıtlar başladı.
Zeytinburnu Times Haber Merkezi / Hüseyin Çetiner 
İlçede 8 farklı lokasyonda bulunan Bilgi Evleri’nde; karikatür, temel resim, bağlama, gitar, piyano, keman, mental aritmetik, anlayarak hızlı okuma, halk oyunları, robotik kodlama, ritim perküsyon, akıl ve zekâ oyunları olmak üzere, uzman eğitmenler eşliğinde toplam 32 kategoride atölye ve kulüp çalışmaları yapılacak.
Sümer, Beştelsiz, Yeşiltepe, Veliefendi, Seyitnizam, Merkezefendi, Yenidoğan – Gökalp, Maltepe Bilgi Evleri’nde gerçekleşecek atölye ve kulüp çalışmalarına, ilçedeki okullarda eğitim gören 3 ve 8’inci sınıf aralığındaki tüm öğrenciler ücretsiz olarak katılabilecek. Kayıt için başvuruların 8 Ekim 2022 tarihine kadar Bilgi Evleri’ne bizzat müracaat edilerek yapılması gerekiyor.
İstanbul Times Haber Ajansı ( İTHA )

Güncelleme Tarihi: 28 Eylül 2022, 15:45

Hüseyin ÇETİNER

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner33

Powered by Dailymotion

banner34