banner32

Başkan Arısoy Yerel Basınla Buluştu

Zeytinburnu Belediye Başkanı Ömer Arısoy, Zeytinburnu Kültür ve Sanat Merkezi’nde yerel basın mensuplarıyla bir araya geldi. 2 yıllık görev süresi boyunca Zeytinburnu için yapılan tüm hizmetleri değerlendiren ve gazetecilerin sorularını yanıtlayan Başkan Arısoy’un yerel basınla olan bu buluşması, sosyal medya hesapları üzerinden canlı olarak yayınlandı.

Başkan Arısoy Yerel Basınla Buluştu

2 yıllık görev süresi boyunca Zeytinburnu’nda yapılan belediyecilik faaliyetleri hakkında bilgi vermek ve soruları yanıtlamak için yerel basın mensuplarıyla bir araya gelen Zeytinburnu Belediye Başkanı Ömer Arısoy’un Zeytinburnu Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleşen buluşması kesintisiz olarak sosyal medya hesapları üzerinden canlı yayınlandı.

Zeytinburnu’ndaki yerel basının önemli isimlerinden Hüseyin ÇetinerTaylan Demirelli, Osman İslamMehmet Alpay ve Selvi Sarıtaç’ın konuk olduğu canlı yayının moderatörlüğünü ise Selahattin Kocaaslan yaptı.

Yaklaşık iki saat süren canlı yayın programında ana gündem konusu ilçedeki kentsel dönüşüm çalışmaları oldu. Zeytinburnu’ndaki kentsel dönüşüm projelerinde gelinen son noktalara değinen Başkan Arısoy, aynı zamanda ilçedeki kültür, spor ve sosyal yaşam ile ilgili faaliyetlere de ayrıntılı bir şekilde yer verdi. Başkan Arısoy, bu yayın vasıtasıyla tüm Zeytinburnulu hemşehrilerinin de Ramazan Bayramı’nı tebrik etti.

Hüseyin ÇETİNER

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner33

Powered by Dailymotion

banner34