banner32

Bakan Kasapoğlu “Türkiye’nin En Büyük Buz Pisti” İnşaatını Ziyaret Etti

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu, Zeytinburnu Belediye Başkanı Ömer Arısoy ile birlikte inşası devam eden ve tamamlandığında Türkiye’nin en büyük ve kompleks tesisi olacak Zeytinburnu Buz Pisti’ni ziyaret etti.

Bakan Kasapoğlu “Türkiye’nin En Büyük Buz Pisti” İnşaatını Ziyaret Etti
 Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu, Zeytinburnu Belediye Başkanı Ömer Arısoy ile birlikte ilçede yapım aşaması devam eden buz pistinde incelemelerde bulundu. Buz pistinin inşaat çalışmalarının en kısa sürede tamamlanarak ilçe gençlerinin kullanımına açılacağı belirtildi. 

KADINLARA ÖZEL PİLATES SALONU VE MİLLET KIRAATHANESİ DE OLACAK

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu, Zeytinburnu ilçesinde incelemelerde bulundu. Bakan Kasapoğlu’na Zeytinburnu Belediye Başkanı Ömer Arısoy eşlik etti. Bakan KasapoğluBaşkan Arısoy ile birlikte ilçede yapımı devam eden projeleri yerinde inceleyerek bilgi aldı. Bakan Kasapoğlu, Zeytinburnu’nda 37 bin metrekare ile Türkiye’nin en büyük buz pistinin inşaat alanındaki çalışmaları yakından takip etti. Çalışmaların kısa sürede tamamlanacağını belirten Başkan Arısoy, “Burası sadece bir spor tesisi değil, Millet Kıraathanesi ve kadınlara özel pilates salonuyla bir yaşam merkezi olacak.” açıklamasında bulundu.

BAŞKAN ARISOY; “YILDA 2 BİN GENCİ BUZ SPORLARI İLE TANIŞTIRACAĞIZ”

Zeytinburnu’nda inşa edilen pistin buz sporları adına önemli bir yatırım olduğunu söyleyen Başkan Arısoy, “Zeytinburnu Buz Hokeyi Pisti tamamlandığında İstanbul’un, hatta Türkiye’nin en büyük pisti olacak. Buz sporları adına önemli bir yatırım olacağı kanaatindeyim. Alt katı antrenman ve üst katı müsabaka olmak üzere iki piste sahip olacak tesisimiz, yılda 2 bin gencimizi buz sporları ile tanıştıracak. Ayrıca burayı sadece bir buz pisti olarak düşünmeyin. Millet Kıraathanesi ve kadınlara özel pilates salonu ile tam bir yaşam merkezi olacak.” ifadelerine yer verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner33

Powered by Dailymotion

banner34