banner32

Arısoy Aday adayları ile istişare etti

Ak Parti Zeytinburnu Belediye başkan adayı Av. Ömer Arısoy Ak Parti Zeytinburnu belediye başkan aday adayları ile istişarede bulunmak üzere Belgratkapı sosyal tesislerinde bir araya geldi. Toplantıda 31 Mart 2019 Mahalli idareler seçimi ile alakalı önemli konulara temas edildi.

Arısoy Aday adayları ile istişare etti
Aday adayları fikirlerini beyan etti

Samimi bir ortamda geçen yemekli istişare toplantısında kısa bir konuşma yapan Ak Parti Zeytinburnu Belediye Başkan adayı Av. Ömer Arısoy ilçe başkanımız sayın Selami Delibalta’nın ev sahipliği yaptığı istişare toplantımıza katıldığınız için hepinize çok teşekkür ederim dedi.

Arısoy adaylığı açıklandığı günden bu yana parti içi tanışma ve istişare toplantıları başta olmak üzere içe dönük bir çok çalışmaya imza attığını ifade ederek genel merkez ve il başkanlığımızın açıkladığı takvim ile sahalara daha güçlü bir çıkış yapacağız dedi.

Toplantıya aday adaylarından kimler katıldı ?

Bahatttin Ünver, Hüseyin Çetiner, Fatih Aydoğan, Cemil Coşkun Budak, lyaz Saka, Mustafa Arabul, Perihan Togay, Müzemmil Hepadval, Selahhtin Yeniyol, Mehmet Zafer Alsaç, Gökhan Kasap katıldı.

Kaynak: İstanbul Times Haber Ajansı (İTHA)

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner33

banner14

banner34