banner23

GZP Nadiye Polat'ı Ziyaret Etti

Geleceğim Zeytinburnu Platformu (GZP) Muhtarlaru ziyaret programı kapsamında aynı zamanda doğum günü olan Yeşiltepe Mahalle Muhtarı Nadiye Polat'a sürpriz yaparak pasta kesiti

GZP Nadiye Polat'ı Ziyaret Etti
Platform başkanı ve vakti müsait olan yönetim kurulu üyeleri muhtar’a  sürpriz yaptı


İstanbul Times Haber Merkezi / Sena Ensar 


Geleceğim Zeytinburnu Platformu (GZP) Başkanı Gazeteci yazar Hüseyin Çetiner şunları söyledi “Platform olarak Zeytinburnu Mahalle muhtarlarımızı ziyaret düşüncemiz vardı. Arkadaşlarımız bugün Yeşiltepe Mahalle muhtarımız Nadiye Polat’ın doğum günü kendisine bir sürpriz yapalım mı dediklerinde çok güzel ve yerinde olur dedim. Pastamızı alarak vakti müsait olan yardımcım Müzeyyen Kurt, Yönetim kurulu üyelerimiz Asuman Sula Durmuşoğlu ve Çağal Pekgüleç ile beraber muhtarımızı ziyaret ettik.  Her zaman Muhtarların direkt  olarak halk tarafından seçilmiş olmalarından dolayı önemsedim. Platform olarak‘da muhtarlar bizim i.in çok önemli. İnşallah Nadiye Polat Muhtarımız ile başlatmış olduğumuz ziyaretlerimizi Zeytinburnu’nun 13 Mahalle muhtarına yapacağız süreç içinde” dedi.

Platform başkan yardımcısı Eğitimci Müzeyyen Kurt ‘da Geleceğim Zeytinburnu Platformu (GZP) olarak ilçemiz için güzel çalışmalar yapıyoruz. Bugün doğum günü sürprizi yaptığımız Yeşiltepe Mahalle Muhtarımız Nadiye Polat hanım’a ailesi ile nice seneler dilerim. Başkanımız Hüseyin Çetiner’in de dediği gibi belli bir zaman diliminde bütün Mahalle muhtarlarımızı ziyaret edeceğiz dedi.

Platform yönetim Kurulu üyesi Asuman Sula Durmuşoğlu’da platform ile alakalı dışarıdan duyduğum güzel sözler beni çok mutlu ediyor. Muhtarımıza yeni yaşının ailesi ile beraber huzur ve mutluluk içinde geçmesini dilerim dedi.

Platformun diğer yönetim kurulu üyesi Çağla Pekgüleç’de Nadiye Polat’a yeni yaşını sağlık ve mutluluk içinde geçirmesini diledi.

Kaynak: İstanbul Times Haber Ajansı (İTHA)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner33