banner24

Eğitim Birsen Zeytinburnu’ndan Taziye Ziyareti

Yayın Grubumuzun kurucusu ve İmtiyaz sahibi Gazeteci yazar Hüseyin Çetiner’in babası merhum Hacı Remzi Çetiner 20 Mayıs 2018’de tedavi gördüğü Malatya Turgut Özal Tıp Merkezinde hakka yürümüştü.

Eğitim Birsen Zeytinburnu’ndan Taziye Ziyareti

Malatya - İstanbul Ve ABD de taziyeler kabul ediliyor

Malatya –İstanbul ve Amerika Birleşik devletlerinde evlatları bulunan Hacı Remzi Çetiner evlatlarının dostları tarafından rahmetle yad ediliyor.

İstanbul Times Haber Merkezi / Çağla Pekgüleç


Gazeteci yazar Oğlu Hüseyin Çetiner’in bulunduğu İstanbul ‘da Taziye ve mevlid-i şerif programı 28 Mayıs 2018 de yapılmıştı. Bu programda haberdar olmayan çok sayıda  aile dostu evlatlarının evlerinde ve işyerlerinde taziye ziyaretlerinde bulunmaya devam ediyor.

 

Eğitim Bir Sen Zeytinburnu ilçe başkanı Ahmet Coşkun ve Yönetimi  Taziye ziyaretinde bulundu


Ahmet Coşkun ”Rabbim  Hacı Remiz Çetiner amcamıza rahmeti ile muamele eylesin inşallah. Ramazan gibi mübarek bir ayın içinde hakkın rahmetine kavuştu. Merhuma Allah’tan rahmet Hüseyin Çetiner başta olmak üzere geride kalanlara da sabrılar dileriz dedi.

Taziye ziyaretine Zeytinburnu Eğitim Bir Sen İlçe Başkanı Sayın Ahmet Coşkun ile beraber  Yönetim Kurulu Üyeleri ,Yunus Özbek,Mücahit Çatal,
Şehmuz Aydoğan ve Erdal Bakırtaş katıldı.

Erdal Bakırtaş’ın yaptığı dua ile merhumun ruhuna hediye edilmek üzere Fatiha okudu.

Hüseyin Çetiner ise şunları söyledi “Ahmet Coşkun hocam ve yönetimi acılı günümüzde  acımızı paylaşmak için taziye ziyaretinde bulundular Sayın Coşkun ve yönetimine kendim ve ailem adına teşekkür ederim” dedi.


Kaynak :İstanbul Times Haber Ajansı (İTHA)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner33

banner14