banner24

Bilgi Evleri’nin Bilge Anneleri

Zeytinburnu Belediyesi Bilgi Evleri, bayanlara yönelik gerçekleştireceği toplamda 5 hafta sürecek olan kütüphane sohbetleri ve bilgisayar eğitimine başlıyor.

Bilgi Evleri’nin Bilge Anneleri
 Bilgi Evleri, “Zeytinburnu halkına daha kaliteli hizmet vermek, toplumun temel direği olan hanımlara, günümüz enformasyon çağında ihtiyaç duyacakları bilgi ve becerileri kazandırmak, bir “kadın” olarak toplumdaki yerlerini hatırlatmak ve bu konuda farkındalık oluşturmak amacıyla düzenlediği eğitim programını başlatıyor.

Zeytinburnu Times Haber Merkezi

Bilgi Evleri, bu projeyle üyelerinin gelişiminin yanı sıra velilerinin de gelişimini destekliyor. Bilgi Evleri, velilere zamanlarını daha verimli ve aktif bir şekilde değerlendirmeyi, sosyal yönlerini zenginleştirerek hayata daha pozitif açıdan bakmalarını amaçlıyor.

Toplamda 5 hafta sürecek olan eğitimde, temel bilgisayar eğitimi ile birlikte velilerin, çocuklarına ve kendilerine bakış açılarını genişletecek olan kültür, sanat ve edebiyat sohbetlerine de yer verilecek. Eğitim, kurs tamamlandıktan sonra katılımcılara sertifikalarının takdim edilmesi ve ardından gerçekleştirilecek olan gezi programı ile sona erecek.

Kaynak;İstanbul Times Haber Ajansı(İTHA)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner33