banner24

Merkez Parti Bayramdan sonra grup kuracak mı ?

Temmuz 2014 de Türkiye 'nin 81.partisi olarak Prof.Dr Abdurrahim Karslı tarafından kurulan Merkez Parti (MEP) Zeytinburnu ilçe başkanı Ebubekir Köseoğlu Gazetemizin imtiyaz sahibi Hüseyin Çetiner'e nezaket ziyareti yaparak bayramdan sonra TBMM de grubu olacak olan 5.parti olacaklarını iddia etti.

Merkez Parti Bayramdan sonra grup kuracak mı  ?
Köseoğlu çok iddialı konuştu Bayram'a kadar 25 kişi ile TBMM de grubumuz tamam dedi

Prof.Dr.Abdurrahim Karslı'nın Türkiye'nin 81 siyasi partisi olarak kurduduğu Merkez Parti (MEP) Zeytinburnu ilçe başkanı olarak atanan Ebubekir Köseoğlu Gazetemizin imtiyaz sahibi Hüseyin Çetiner'i gazetenin genel merkezinde ziyaret ederek iddialı açıklamalarda bulundu.

Zeytinburnu Times Haber Merkezi / Özel Haber 

Köseoğlu
yaptığı açıklamada şunları söyledi " Bugün gazetenizde size bir nezaket ziyareti yaptım. Çok yakın bir gelecekte siz basın mensupları ile daha sık görüşeceğiz. Bakınız 10 Ağustos 2014 Cumhurbaşkanlığı seçiminde 14 milyon seçmen oy kullanmamış. Bu da şu demek bu seçmenler mevcut partileri çözüm ve çare olarak görmüyorlar. Biz toplumun  her kesimini kucaklayarak siyasi gelişmelerden memnun olmayan bu 14 milyon seçmene kucak açacağız" dedi.

Köseoğlu konuşmasını "Bir ay içinde TBMM de çoğu Ak Partiden olmak üzere 25 Milletvekili ile grubumuzu kuracağız. 2015 genel seçimlerine kadar grubumuz ile toplum yararına yapacağımız çalışmalar ile hem sağın hem de solun takdirini kazanacak işlere imza atacağımızdan dolayı halkımız Haziran  2015 de Merkez Parti'yi (MEP) iktidar yapacaktır" şeklinde konuştu.


Partinin Genel başkanı Prof.Karslı kimdir ?

Prof. Dr. Abdurrahim Karslı, 10.12.1964 tarihinde Erzurum’da doğdu. İlköğretim ve liseyi Erzurum’da bitirdi. 1980 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesini kazanarak İstanbul’a yerleşti.

1984 yılında bitirdiği dört yıllık lisans eğitiminden sonra 1985 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi Medeni Usul Hukuku ve İcra İflas Hukuku Anabilim Dalında araştırma görevlisi olarak akademik kariyerine başladı. Daha sonra yurtiçi ve yurtdışında dil eğitimi ve araştırma faaliyetlerinde bulundu. 2010 yılında Profesörlük kadrosuna atandı. Medeni Usul Hukuku ve İcra İflas Hukuku Ana Bilim Dalı Başkanlığı’nı yürütmektedir.


Hukuk alanında basılmış birçok eseri mevcuttur. Ülke genelinde sosyal ve mesleki içerikli yüzlerce konferans ve seminerler vermiştir.


Akademik çalışmalarının yanısıra, ailesi ile birlikte ticari hayatla meşgul olmakta ve hukuk alanında da mesleğini uygulaması sebebiyle, teori ve pratiği bir arada yürütmektedir.


İngilizce ve Almanca bilen Prof. Dr. Abdurrahim Karslı evli ve dört çocuk babası olup, Merkez Parti Genel Başkanlığı görevini üstlenmiştir.

 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Orhan Elmas
Orhan Elmas - 6 yıl Önce

Haberin devamı ne zaman gelecek sayın Editör kardeşim.sayın Başkanım Takipteyiz Yolunuz Yolumuzdur.

Tuncay Ekiz
Tuncay Ekiz - 6 yıl Önce

Haberin detayı Lütfen

SIRADAKİ HABER

banner33