banner23

Özlem ve Raif Mutluluğa Evet Dedi

Özlem Eyibil ve Raif Yıldırım Kazlıçeşme Nikah salonunda Zeytinburnu Belediye başkanı Murat Aydın'ın kıydığı nikah ile dünyaevine girdiler.

Özlem ve Raif Mutluluğa Evet Dedi
Bahattin Ünver Akbası olan gelini ve bir dönem çalışma arkadaşı olan damadı mutlu gününde yalnız bırakmadı.
 
Ak Parti  Zeytinburnu İlçe başkanı iş adamı Bahattin Ünver akrabası ve dünürü olan Osman Eyibilin kızı olan Özlem Eyibil'i ve bir dönem beraber çalıştıkları Raif Yıldırım'ı mutlu günlerinde yalnız bırakmadı. Hüsnü Ünver,Bahattin Ünver,Nurettin Yılmazve Selçuk Atalık'ın nikah şahidi olduğu merasimi renkli hale getiren Murat Aydın damada takılarak tulum eşliğinde horon oynamazsan bu  nikahı kıymam dedi. Damadın iki arkadaşı sahneye gelerek çalınan  tulum eşliğinde muhteşem figürler sergileyerek başkandan tam not alınca nikaha geçildi.

Nikah şahitlerinin tamamı genç çiftlere ömür boyu mutluluklar diledi.

Gelinin Babası Osman Eyibil'de şunları söyledi :"Öncelikle nikahımızı kıyan Belediye Başkanımız Murat Aydın'a,Ak Parti Zeytinburnu ilçe başkanı Bahattin Ünver'e ,eski beleidye meclis üyesi Hüsnü Ünver'e,Toki İmam Hatip Lisesi müdürü Nurettin Yılmaz'a başta olmak üzere mutlu günümüzde bizi yalnız bırakmayan bütün dostlarımıza, damadımızın Babası  Recep ve Annesi Havva Yıldırım adına teşekkür ederim" dedi.  

Kaynak: İstanbul Times Haber Ajansı (İTHA)
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner33

banner14