banner24

ZEYMADER’in ziyaretleri devam ediyor

Zeytinburnu Tüm Malatyalılar Derneği (ZEYMADER) Zeytinburnu Kaymakamı Ali Taşkın Balaban’ı, Belediye Başkan yardımcılarını, bazı birim müdürlerini, Zeytinburnu ilçe Emniyet Müdürü Cenk Özmen’i, Zeytinburnu Pazarcılar Derneği Başkanı Selahattin Sert’e ziyaret ederek Malatyalılar Derneğinin çalışmalarını anlattı.

ZEYMADER’in ziyaretleri devam ediyor
 ZEYMADER başkanı Suat Sarıkaya ziyaretler için şunları söyledi:

“Öncelikle bir sivil toplum kuruluşu başkanı olarak ilçemizin Kaymakamına, Belediye başkan yardımcılarımızı, ilçe Emniyet Müdürümüz’e ve halk ile sürekli iç içe olan pazarcılar dernek başkanımıza başkan yardımcım Hüseyin Çetiner ve Celal Ertuğrul ile ziyaret gerçekleştirdik. İnşallah bu ziyaret ilçemiz için hayırlı olur” dedi.

Ziyaret yaptığımız ilçe kaymakamınız Ali Taşkın Balaban Malayalılar derneğinin çalışmalarını yakından takip ettiklerini ifade ederek başkan ve yönetimine başarılı çalımalar diledi.

Belediye başkan yardımcıları’da şunları söyledi “ Zeytinburnu ilçesinde 81 vilayette ve bir çok yurt dışı ülkesinde gelen vatandaşlarımız var. Zeytinburnu ilçesinin kuruluş sürecinde yer alan illerimizden birisi de Malatya’dır. Zeytinburnu Malatyalılar Dernek başkanı Suat Sarıkaya ve yönetim kurulu üyelerinin çalışmalarından başarılar dilerim” dediler.

Kaynak: İstanbul Times Haber Ajansı (İTHA

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner33

banner14