banner23

Yöntem ile Hedefinize ulaşın

Zeytinburnu ilçesinin önemli eğitim kurumlarından birisi olan Yöntem Eğitim Kurumları Kuurucu Müdürü Mehmet Sebbah Yiğit ile minik bir söyleşi yaptık.

Yöntem ile Hedefinize ulaşın
Hocam Özellikle Pissa göstergelerine göre öğrencilerin Metamatik Fen gibi derslerde iyi sonuçlar alamadıklarını biliyoruz bu konuda neler söylemek istersiniz ? 

Evet üzülerek belirmek gerekirse bir  çok Uluslararası ölçme ve değerlendirme konusunda eğitim olarak  bir çok konuda gerilerde olduğumuzu ifade etmek isterim. Pissa göstergeleri de bize olumlu bir şey söylemiyor ne yazık ki.

Peki Hocam sizin kurumunuzda ne tür bir eğitim veriliyor

Çeyrek asırlık ( 25 yıllık ) okul , temel lise , matematik-dil ve okullara takviye kurslarıyla Türkiye’de eğitimin önde gelen markalarından biri olan YÖNTEM öğretim kurumları olarak 4. Yılımızı tamamlamak üzere olduğumuz Zeytinburnu’nda 14 kişilik özel sınıflarda eğitim , psikologlar eşliğinde aileye ve öğrenciye dönük danışmanlık desteği birebir özel çalışmalar yapıyoruz.

Öğretmenleriniz hakkında neler söylemek istersiniz ?

Eğitmenlerimiz kendi alanlarında elde ettikleri başarıları ile 
yapısıyla başarılarımıza değer katarak hizmete devam etmekteyiz. 

Okullar Kapanıyor siz de yaz okulu açıyorsunuz biraz bilgi verirmisiniz ?

Yöntem öğretim olarak küçük çocuklarımızı düşünerek eğlence dolu bir yaz okulu çalışması ayarladık aylık 250 TL gibi cüzi bir rakam ile ( matematik , İngilizce , drama , zumba ,  kareoke , satranç , origami ,  hızlı okuma ) çocuklarımızın dolu dolu bir yaz geçirmesini istedik orta okul ve lise gruplarımızda ise ücretsiz matematik ve Türkçe kampı ile boş bir yaz geçirmelerini önlemek için hazırlıklarımızı tamamladık. 

Sizin de yönteminizi değiştirmeden bizde geleneksel olan başarı serüvenine katılmanızı arzuluyoruz. 

"Kazanmanın yöntemini bulduk"

İleteşim İçin lütfen arayaınız ve bilgi alınız

Göklap 58 Bulvar caddesi         : 0212- 558 34 35
Gökalp Muammer Aksoy Cad.   : 0212- 546 05 44


Kaynak: İstanbul Times Haber Ajansı (İTHA)
YORUM EKLE
YORUMLAR
Zeynep naz
Zeynep naz - 3 yıl Önce

Telefon ve adres yok mu? Var hemen yazalım

SIRADAKİ HABER

banner33

banner14