banner24

Okul Bahçesinde Görkemli Mezuniyet

Gülsüm Çınar’ın müdürü olduğu Abay İmam Hatip Ortaokulu kısa bir süre önce Rahmet ayında rahmet peygamberini yad etme programını coşkulu bir kalabalık ile yapmıştı. Okul Yönetimi İmam Hatip’ten önce kayıt olan Abay Ortaokulu Öğrencileri‘ için okulun bahçesinde yapılan mezuniyet törenini Öğretmen Mehmet Sena Hasanoğlu sundu.

Okul Bahçesinde Görkemli Mezuniyet
 Okul Müdürü Gülsüm Çınar yaptığı konuşmada Eğitim sürekli bir iştir dedi

Abay İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Gülsüm Çınar mezuniyet töreni öncesi yaptığı konuşmada şunları söyledi “Bugün burada 2016 -2017 eğitim ve öğretim döneminde mezun olan sevgili öğrencilerimizin mezuniyet töreni için beraberiz. Şu an 237 öğrencimiz orta öğretim eğitimini tamamlayarak  lise eğitimine başlamaya hak kazandı. Ben hepsinin yeni eğitim hayatlarında başarılar dilerim. Bizi yalnız bırakmayan velilerimize de teşekkür ederim diyen Çınar mezuniyet töreninin hayırlı ve uğurlu olmasını dilerim” dedi.

Okulun Bahçesi neşe kaynağı oldu

Öğrenci velileri ‘de  4 yıl boyunca zorlu bir eğitimden geçip diploma almaya hak kazanan öğrencilerinin heyecanlarına ortak olmak adına kep fırlatma töreninde fotoğraf çekmek için aileler birbirleri ile yarıştı.

Pasta kesimi ile son bulan mezuniyet töreni için yapılan havai fişek gösterisi göz kamaştırdı.

Kaynak : İstanbul Times  Haber Ajansı (İTHA)

                 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner33

banner14