banner24

Konuştuğunu yapan Erbakan vefatının 7.yılında anılıyor

Vefatının 7.senei münasebeti ile Erbakan Vakfı İstanbul İl Başkanlığının 3 Mart 2018 Saat 19.30 da Ataköy Sinan Erdem Spor Salonunda yapacağı “Konuştuğunu Yapan Erbakan” konulu anma ve anlama programı öncesi basın ve STK başkanlarının katıldığı tanıtım yemeği Topkapı Merkür otelde yapıldı.

Konuştuğunu yapan Erbakan vefatının 7.yılında anılıyor

Genel Başkan yardımcısı Zafer Emanetoğlu anlamlı bir konuşma yaptı

Tanıtım toplantısının açılış konuşmasından önce Merhum 54.Hükümetin Başbakanı Prof.Dr.Necmettin Erbakan’ın siyasi mücadelesi ile alakalı tanıtım filmi izlendi.

İstanbul Times Haber Merkezi / Hüseyin Çetiner

Daha sonra açılış konuşmasını  Erbakan Vakfı Genel Başkan Yardımcısı Zafer Emanetoğlu yaptı.

Emanetoğlu yaptığı konuşma ile özet bir şekilde Erbakan Hocan’ın imar varsa imkân’ da vardır felsefesi ile harekete den ve yorulmayan bir lider olduğunu ifade etti.

Daha sonra mütevelli heyet üyesi ve İstanbul İl başkanı Hüseyin Terzi ‘de 3 Mart 2018 Saat 19.30 da Sinan Erdem Spor salonunda yapılacak olan anlama ve anma programına bütün İstanbul halkını davet ettiklerini ifade etti.

Konuştuğunu Yapan Prof.Dr.Necmetin Erbakan’ı vefatının 7.senesinde rahmetle yad etmek için bütün okurlarımızı  3 Mart Cumartesi Saat 19.30 de Ataköy’de bulunan Sinan Erdem Spor salonuna bekleriz. Giriş ücretsizdir.


Kaynak: İstanbul Times Haber Ajansı (İTAH)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner33

banner14