banner24

KAS-DER iftarına Öğretmenevi Dar Geldi

Kastamonular Derneği (KAS-DER)Zeytinburnu Şubesi Öğretmenevinde yüzlerce STK başkanı,Muhtar ve üyeleri ile iftarda aynı masayı paylaştı.Şube başkanı Ayhan Akduman yaptığı konuşma‘da davetlerine icabet eden herkese kendisi ve derneği adına teşekkür etti.

 Zeytinburnu'nun en aktif dereklerinden birisi de KAS*DER şubesi Ayhan Akduman ve ekibi Nihat Sezer'den görevi kısa bir süre önce devir aldılar.

Bu süre zarfında bir çok etkinliğe imza atarak derneğinin adını binlerce kişiye duyuran Akduman ve ekibi Çanakkale Şehitliği ziyareti ,Ramazan öncesi yüzlerce ihtiyaç sahibine kumanya dağıtımı, gemel seçim öncesi bri çok partinin adaylarını ve ilçe başkanlarını dernekte ağırladılar. Akduman amaçlarının başta hemşehrileri olmak üzere insanlara yardım etmek olduğunu vurguladı.

Zeytinburnu Times Haber Merkezi / Özel Haber –Merve Saraç

KAS- DER Zeytinburnu Şube başkanı Ayhan Akduman “Birlikte Rahmet, Ayrılıkta Zahmet Var “dedi Fulya Cami imamı Hasan Osmancıoğlu’nun İftar’dan önce  Kur’an tilaveti ile başlayan program’a yüzlerce kişi iştirak etti. Ezanın okunması ile  iftar açıldı. Şube başkanı iş adamı Ayhan Akduman yaptığı açılış konuşması ile birlik beraberlik dostluk ve samimiyetin öneminden bahsederek kendilerini yalnız bırakmayan eski bakan ve MHP İstanbul Milletvekili Murat Başesgioğlu ve Devrekani Belediye başkanı Mümtaz Aliustaoğlu başta olmak üzere muhtarlara,dernek başkanlarına, basın’a ve kendilerini yalnız bırakmayan Kastamonulu dostlarına teşekkür etti. KAS- DER Zeytinburnu şube başkan yardımcısı Serkan Fettah davetlilerin masalarına yerleşmesi ile teker teker ilgilenerek sorunsuz bir iftarın yapılmasını sağladı. 500 Kişilik olarak planlanan iftar’a 700’den fazla davetlinin katılması dernek şube yönetimini memnun etti. İftarın onur konuğu kendisi de Kastamonulu olan eski Bakan ve MHP’nin İstanbul Milletvekili Murat Başesgioğlu oldu Duayen siyasetçi eski Bakan  ve MHP İstanbul Milletvekili Murat Başesgioğlu KAS-DER Zeytinburnu şubesinin iftarına katıldı.

  Başesgioğlu yaptığı selamlama konuşmasında şunları söyledi “Amacım İstanbul gibi büyük bir metropol’de yaşayan Kastamonulu hemşehrilerimin güçlerini bir araya getirmelerine katkı yapmaktır. KAS-DER bizim için önemli bir çatıdır.Hepimizin görevi bu çatıyı daha da güçlendirmektir” dedi.Zeytinburnu şube başkanımız ve yönetiminin bugün burada yüzlerce kişiyi iftarda aynı masa etrafında toplamasını da kutluyorum.dedi Kastamonu Devrekani Belediye başkanı Mümtaz Aliustaoğlu bu tür organizasyonları yapan hemşehrilerime teşekkür ederim dedi KAS- DER  Zeytinburnu Şube başkanı Ayhan Akduman ve Yönetimi çok güzel bir iftar’a ev sahipliği yaptı. Başkanın nezdinde bu organizasyonda  emeği geçen başkan yardımcılarına, yönetim kurulu üyelerine ve davet icabet eden siz bütün saygıdeğer dostlara teşekkür ederim dedi. Kimler KAS DER Zeytinburnu Şubesinin  iftarına  katıldı ? MHP İstanbul Milletvekili ve eski bakan Murat Başesgioğlu ,Kastamonu Devrekani Belediye başkanı Mümtaz Aliustaoğlu, MHP Kastamonu Belediye başkan adayı Hayati Hamzaoğlu,KAS –DER  Zeytinburnu şube başkanı Ayhan Akduman,yardımcısı iş adamı Serkan Fettah, Ak Parti Zeytinburnu Belediye meclis üyesi Abdülhakim Kaya, CHP Meclis üyesi Satı Oral,Ak Parti Zeytinburnu ilçe yönetim kurulu üyesi Hasan Yaman,Hayrullah Dandin, Alladdin Çam, Balıkesir Hodul Dernek Başkanı Adem Kızılcık,ROMDER başkanı Muhterem Gül, Saadet Partisi Saadet Partisi Zeytinburnu ilçe başkanı Kemal Yılmaz,KAS-DER eski genel başkanı Derya Ovalıoğlu, Anadolu Gençlik Derneği Zeytinburnu ilçe başkanı İsmail Yazar,Taşköprü Dernekler Federasyonu başkanı Halil Hasanoğlu,CHP eski meclis üyesi Mehmet Yılmaz, SP Milletvekili adayı Levent Çotuk,İlçe başkan yardımcısı Cemil Kırış,Gökalp Mahalle muhtarı Celal Ertuğrul,Nuripaşa Mahalle Muhtarı Yılmaz Kaya,Yeşiltepe Mahalle Muhtarı Nadiye Polat ,İş Adamı Eski MHP Zeytinburnu ilçe başkanlarından Vahdet Çakıroğlu,Zeytinburnu Dernekler Federasyonu (ZEYDEF) başkanı Yaşar Güner,Eski Meclis üyesi iş adamı Özcan Doğan, KAS- DER eski Zeytinburnu şube başkanı Nihat Sezer, İstanbul Times Yayın Grubu imtiyaz sahibi Gazeteci yazar Hüseyin Çetiner, Köşe yazarı Fatma Ozan, Koray Kamacı, Semra Kula,Elazığlı İş adamları dernek başkanı Nezir Güler, İş adamı iktisatçı Salih Zeki Durmuşoğlu ve eşi Asuman Sula Durmuşoğlu, Diriliş Genlik Derneği Başkanı Berivan Algan,İş adamı Hüseyin Şen,Enver Tuncer,Sabri Yapar, başta olmak üzere çok sayıda dernek başkanı,ve Kastamonulu iftarda KAS -DER şube başkanlığını yalnız bırakmadı.

Kaynak:İstanbul Times Haber Ajansı (İTHA)


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner33