banner24

Başkan Aydın Duygu ve Yusuf'un Nikahını Kıydı

Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın Çocukluk arkadaşı eski yardımcısı ve şimdi de Gaziosmanpaşa Belediye başkan yardımcısı olan Fazlı Korkut'un oğlu Yusuf Korkut ve Duygu İnce'nin nikahını kıydı.

Başkan Aydın Duygu ve Yusuf'un Nikahını Kıydı

Gençlerin nikahına babalarının yüzlerce dostu katıldı

Nikahı kıyan Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın nikahı kıyarken yaptığı konuşmada şunları söyledi: "Damat Yusuf'un babası Fazlı bey ile tanıştığımız zaman henüz 22 veya 24 yaşındaydım. 43 yıldır dostluğumuz sürüyor.O zaman Fazlı bey'in babası banada evladı gibi ilgi ve alakalı gösterirdi. Rabbim Yusuf'a ve gelinimiz Duygu'ya mutluluklar nasip etsin" dedi.

Nikah şahitleri içinde Ak Parti İstanbul Milletvekili Halis Dalkılıç ,eski Bitlis Belediye başkanı Fehmi Alaydın, Ak Parti GaziOsmanpaşa İlçe Başkanı Serkan Acar,GaziOsmanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Ömer Faruk Yıldız, Zeytinburnu Belediye Başkan yardımcısı M.Zafer Alsaç nikah şahidi oldu.

Nikah törenine Ak Parti kurucu ilçe başkanı Ahmet Dokumacı, Ak Parti Zeytinburnu ilçe başkanı Abdulselami Delibalta, Zeytinburnu Kızılay şube başkanı Ayhan Balcı, Ak Parti Zeytinburnu ilçe başkan vekili Bilal Akgül, Zeytinburnu Kitabının yazarı ve Geleceğim Zeytiburnu Platformu başkanı Gazeteci-Yazar Hüseyin Çetiner başta olmak üzere çevresinde güzel bir izlenim bırakan Fazlı Korkut'un yüzlerce dostu evladının mutlu gününde arkadaşlarını yalnız bırakmadı.

Fazlı Korkut Gazetemize şunları söyledi :

"Evlatlarımızın nikahını kıyan Zeytinburnu Belediye başkanımız Sayın Murat Aydın, Ak Parti İstanbul Milletvekili sayın Halis Dalkılıç,Eski Bitlis Belediye başkanı sayın Fehmi Alaydın başta olmak üzere bu mutlu günümüzde uzaktan ve yakından bizi yalnız bırakmayan bütün akraba, dost, ve ardaşlarımıza teşekkür ederim" dedi.

Damat Yusuf Korkut ve Gelin Duygu (İnce) Korkut'ta mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan herkese teşekkür etti.

Kaynak : İstanbul Times Haber Ajansı (İTHA)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner33

banner14