banner23

Abdulselami Dalibalta’ya Sevgi Seli

8 Nisan 2018’de Yapılan Ak Parti Zeytinburnu ilçe kongresi ile seçilen Abdulselami Delibalta ilçede bulunan Dernek, Vakıf, Spor Kulübü ve Platformların hayırlı olsun ziyaretlerini yoğun olarak kabul ediyor.

Abdulselami Dalibalta’ya Sevgi Seli
Marmara Mardinliler Derneği ‘den Hayırlı olsun ziyareti yaptı

İş adamı Ahmet Fuat Bodur’un başkanı olduğu Marmara Mardinliler Dernek Yönetimi Ak Parti Zeytinburnu ilçe başkanı Abdulselami Delibalta ve yönetimini ziyaret ederek hem seçildiği için hem de  24 Haziran 2018 seçimi için başarılar diledi.

Zeytinburnu Times Haber Merkezi / Çağla Pekgüleç

Delibalta
’da yaptığı konuşmada şunları söyledi “Öncelikle ziyaretiniz için çok teşekkür ederim. Yönetimimizde Mardinli iki arkadaşımız var. Mardinli Meclis üyemiz var, Başkan yardımcımız var. Yani Mardinliler Ak Parti’nin her kademesinde mevcut.

Zeytinburnu ilçesinde Mardinli seçmenlerimiz ilk sıraya geldi.  24 Haziran seçimi Ak Parti’nin 16 yıllık geçmişinde yapılan seçimlerin anası konumundadır.

Her seçmen bizim için çok ama çok önemlidir. Sizleri daima ,ilçe binamıza bekleriz. Burası sadece bizim değil hepimizindir şeklinde konuştu”

Ahmet Futa Bodur’da ülkemizin geleceği adına elimizden gelen her türlü çalışmaları yapacağız. Bir STK başkanı olarak kim bayrak’tan, ezandan, devletten yana olursa biz onunla oluruz şeklinde konuştu. 

İlçe Yönetiminde yer alan Mardinli Arzu Sidal ve Yücel Elibol’da hemşehrileri ile yakından alakadar oldular.

Zeytinburnu ilçesinde ilçesinde bulunan bir çok sivil toplum kuruluşunun ziyaretleri yoğun bir şekilde devam ediyor.

Kaynak: İstanbul Times Haber Ajansı (İTHA)

 

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner33

banner14