banner24

Murat Aydın ‘dan sevgi yürüyüşlerine devam

Zeytinburnu Belediye başkanı ve Ak Parti Belediye başkan adayı Murat Aydın 58 bulvar caddesinde karanfil dağıtarak sevgi yürüyüşü yaptı.

Murat Aydın ‘dan sevgi yürüyüşlerine devam
Başkanın en rahat seçimi 4.dönem olacak gibi görünüyor

Murat Aydın 2004-2009 döneminde % 52.9 oy alarak Ak Parti belediyeleri için de en yüksek oyu almıştı.BaşkanAydın 4.döneminde bu rekorunu kırmak için işi sıkı tutuyor. 

Zeytinburnu Times Haber Merkezi 

Ak Parti Gökalp Mahalle seçim irtibat bürosunun önünde sevgi yürüyüşüne katılan yüzlerce teşkilat mensubu ve vatandaş’a bir konuşma yapan Aydın hep beraber 30 Mart 2014 tarihinde barış ve sevgi içinde bir seçimi geride bırakarak yolumuza devam etmek istiyoruz dedi.

Ak Parti Zeytinburnu ilçe başkanı Bahattin Ünver’de parti mensuplarına yaptığı konuşmada seçime kadar 50 gün var bu süre zarfında üzerimize düşeni yaparak hem ilçede hem de ilde en yüksek oy oranı almak için çalışıyoruz dedi.

Yürüyüş ve konuşmadan sonra seçim irtibat bürosunda çay içip teşkilat mensupları ile fikir alış verişinde bulunanMurat Aydın ve ilçe başkanı Bahattin Ünver başka bir programa katılmak için teşkilat mensuplarından ayrıldılar.

Kaynak: İstanbul Times Haber Ajansı (İTHA)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner33