banner24

Ak Partililer Birlik ve Beraberlik İçinde Delege Yemeğinde Buluştu

Ak Parti Zeytinburnu İlçe Başkanlığı 8 Nisan 2018 tarihinde yapacağı 6.Olağan Kongre Öncesi her zaman olduğu gibi yine delegelerini yemekte Çırpıcı 1453 Sosyal tesislerinden bir araya getirdi.

Ak Partililer Birlik ve Beraberlik İçinde Delege Yemeğinde Buluştu
Yemekte Birlik ve beraberlik hakimdi


10 Sene Zeytinburnu ilçe bakanlığı yapan Bahattin Ünver delegelere ve parti teşkilatına anlamlı bir konuşma yaptı.

 

İşte Ünver’in konuşmalarından satır başları :” Bugüne kadar 16 yıllık parti yaşamımızda kurucu ilçe başkanımız Ahmet Dokumacı döneminde 3 seçime, benim dönemimde ise 8 seçime girdik.

Bunların hepsi de önemli seçilerdi. Ancak hepsinin babası denilecek asıl seçimimizi 2019 da yapacağımız başkanlık seçimi olacaktır.

Bu seçimi almak zorundayız. Allah korusun bir an bile bu seçimi alamadığımızı düşünecek olursak diğer bütün seçimleri almamızın çok anlamı kalmaz.

Bundan dolayı yarın yani 8 Nisan 2018’de birlik ve beraberlik içinde yapacağımız kongremizde seçeceğimiz Selami Delibalta kardeşimizin etrafında kenetleneceğiz. Şu an hiç bir sorun yok Selami Delibalta tek aday olarak kongrede delegenin önüne çıkıyor.

Reisimizin emaneti olarak hep beraber ilçe başkanı adayımız Selami kardeşimizin etrafında kenetleneceğiz. O ve ekibi bizden adlığı bayrağı daha öteye götürecek.

Benim Başkanlık sürecim bitiyor ancak çalışma ve mücadele etme azmin sanki ilçe başkanı imişim gibi devam edecek. Bana ne görev verilirse verilsin en iyi şekilde yapmanın gayretinde olacağım” dedi.

Konuşması alkışlarla sık sık kesilen Bahattin Ünver ben herkese hakkımı helal ediyorum. Mutlaka geçen süre zarfında istemeyerek de olsa kalbini kırdığımız arkadaşlarımız olmuştur diyerek de helallik istedi.

Sunumu yapan Teşkilat Başkanı Hasan Memiş daha önce teşkilat başkanlığı yapan Davut Baş ve Mürsel Çırak’a teşekkür ederek Belediye başkanı Murat Aydın sahneye davet etti.


Murat Aydın’da yaptığı konuşmada şunları söyledi “Göreve geldiğim 19 sene önce Belediye’nin bütün geliri personel maaşına yetmiyordu. Bugün  ise sadece bütçemizin % 10 personel maaşlarına gidiyor. Buna rağmen birkaç gün önce Meclis toplantısında CHP’li meclis üyeleri Belediyenin iyi yönetilmediğini ve büyük yatırımlar yapılmadığını iddia ederek bizim dönemimizi eleştirdiler. Oysa ki ben 1999’da belediye’yi onlardan almıştım diyerek tepkisini ortaya koydu. Başkan daha sonra delegelere önümüzdeki seçimlerin çok önemli olduğunu vurgulayıcı konuşmalar yaptı.

Kaynak: İstanbul Times Haber Ajansı (İTHA)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner33